Artykuły

Dachy dekarze firma budowlana

#NaBudowie z firmą "Dachy Piotr Melon"

Mroźny, grudniowy poranek. Firmę Dachy Piotr Melon odwiedzamy podczas montażu nowego pokrycia na istniejącym budynku pod Żyrardowem.

Przejdź do artykułu
Roboty ziemne firma budowlana

#NaBudowie z firmą “Styl” Sławomir Żelazowski

Firma, z którą rozpoczynamy cykl spotkań z fachowcami #nabudowie to firma “Styl” Sławomir Żelazowski specjalizująca się w budowie domów jednorodzinnych i wielorodzinnych od roku 2002.

Przejdź do artykułu
Przygotowanie ogrodu do zimy

Ostatnie prace w ogrodzie przed zimą

Jak wyglądają ostatnie wizyty ogrodnika w ogrodzie przed zimą? Na to i inne pytania odpowiada specjalistka w dziedzinie ogrodnictwa p. Małgorzata Kozłowska...

Przejdź do artykułu
Ogrzewanie domu

Najczęściej wybierane sposoby ogrzewania domu

Czy wiesz, że rachunki, jakie wiążą się z koniecznością ponoszenia opłat za ogrzewanie domu, to te, których wysokość określa ponad 60% wszystkich kosztów eksploatacyjnych każdego gospodarstwa...

Przejdź do artykułu
Instalacje elektryczne

Instalacje krok po kroku podczas budowy domu

Ważnym etapem podczas budowy domu jest doprowadzenie instalacji do budynku. Od samego początku należy mieć na uwadze odpowiednią kolejność wykonywanych prac instalacyjnych, które rozpoczynają się..

Przejdź do artykułu
budowa domu

Na co warto zwrócić uwagę przy budowie domu?

Budowa domu to najczęściej najważniejsza i największa inwestycja w naszym życiu. Nic dziwnego, że zakres wszelkich prac trzeba dokładnie zaplanować. Rola inwestora nie powinna sprowadzać się..

Przejdź do artykułu
ekipy remontowe

Budmanager - serwis ułatwiający znalezienie fachowców branży budowlanej.

Osoby, które chociaż raz starały się znaleźć dobrego fachowca w celu wykonania remontu, doskonale wiedzą, jak trudne jest to zadanie. Niestety, dotarcie do firm budowlanych i remontowych najczęściej..

Przejdź do artykułu